H. Gürhan Şüküroğlu

Tasarım Animasyon, Yazılım ve Modelleme Uzmanı

3D Modelleme ve 3D Tasarım

Grafik Tasarım, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik ve Logo

3D Animasyon, 3D Virtual Reality ve 3D Sinema

Web Yazılım, Linux ve server sistemleri ile Android Programlama

En Yeni Teknolojik Gelişimler

Günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile geliştirdiğim yeteneklerime ek olarak Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklikle birlikte 3D Oyun Yapımı, 3D Simülasyon Yapımı ve 3D Sanal tatbikatlar ile Real 3D Film ve görselleride hazırlamaktayım.

Günümüzde ticaret ile uğraşan firmalar için kaçınılmaz olan online e-ticaret ve erp çözümleri için özel olarak geliştirdiğim çözümler ile E-Ticaret uzmanı olarak hali hazırda çalışmaktayım.

Akıllı ev sistemleri üzerine geliştirdiğim yazılım ve donanımlar ile başta kendi evimde olmak üzere bir çok elektirikli eşya, aydınlatma sistemleri, bilgisayar, media center gibi cihazları uzaktan kontrol edilebilmesini sağlamaktayım. Ayrıca sistem hiç bir müdahale etmeden de kendi kendine ayarlanmış görevleri yerine getirmektedir. Eve geldiğinizde sizi tanımakta ve daha önceden tanımladığınız görevleri otomatik olarak yerine getirmektedir. Ayrıca evin durumu hakkında bilgi verebilmektedir. Sistem ev ve sizin hakkınızda istatistiksel bilgiler toplayıp Yapay Zeka ile yorumlayarak güvenlik ve konfor için her geçen gün yenilenmektedir.

Referanslar