Programlar

GS Video Görüşme

Bu program Gürhan Şüküroğlu tarafından geliştirilen Güvenli Görüntülü Görüşme amacıyla geliştirilmiş android uygulamasıdır.

Program anlık link ve güvenlik kodu üretir. Bu linki veya kodu görüşmek istediğiniz kişiye gönderin ve hemen görüntülü görüşmeye başlayın.

Programdan paylaşılan linki bilgisayarda da kullanabilirsiniz.

Oluşturulan link yanlızca bir görüşme yapmanızı sağlayacaktır. Oluşturulan her bir kod ile yanlızca iki kişi bağlanabilir 3. kişinin bağlanmasına izin yoktur. Bu özellik sayesinde görüşmeleriniz yanlızca size özeldir. 3. taraf yoktur.

Programı başlattığınızda sağ alt köşedeki paylaş butonu ile istediğiniz favori programınız ile linki paylaşabilirsiniz.

Paylaşılan bir linki aldığınızda kopyalayıp, programda sol üst köşeye yapıştırdıktan sonra 'Başla' butonuna bastığınızda görüşme karşı tarafda aktif ise bağlantıyı kapatmadıysa başlayacaktır.

Her hangi iki taraf programı kapatır, çıkar veya sayfayı yeniler ise link boşa düşer ve artık kullanılamaz.

İnteraktif Akıllı Ayna Magic Mirror - Ayarlama Programı

Bu program Gürhan Şüküroğlu tarafından geliştirilen E-Mirror Akıllı Ayna Projesi için geliştirilmiş android uygulamasıdır.

Yanlızca özel üretim aynalarla çalışmaktadır.

Program ile aynanın genel ayarlarını yapabilirsiniz.

Kullanıcı ekleme silme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca SEv Akıllı ev sistemleri ile entegrasyon yapabilir ve akıllı evinizdeki bilgilere aynanızdan ulaşabilirsiniz.

Aynanıza eklediğiniz kamera görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

Zeki Kırtasiye Fiyat Gör

Zeki Kırtasiye Merkez ve Şubelerinde kullanılmak üzere ürünlerin stok ve fiyat bilgilerinin pratik bir şekilde görünmesini sağlayan bir program. Programın Windows, Mac, Linux ve Android versiyonları yazılmıştır.

HTML5 Player Programı

Milli Eğitim Bakanlığının okullarda eğitim metaryallerini akıllı tahta gibi bir çok cihaz ile kullanabilmesi amacıyla Tübitak adına yapılmış yönetilebilir bir medya player uygulamasıdır....

Elektrik ve Elektronik Terimler Sözlüğü

Android sistemlerde çalışabilen Elektrik ve Elektronik Terimleri Sözlüğü programıdır. Kelime güncellemesi otomatik yapılabilmektedir.

Akıllı Ev Otomasyon Programı

Android telefonlar ile ev ve iş yerlerinizdeki tüm elektrikli eşyalarınızı kontrol etmenize yarayan bir program. Program her akıllı ev için farklı bir kimlikte yazılmaktadır....

Gürhan Şüküroğlu Takip Programı

Android telefonlar için hazırlanan; tasarımlarımı ve uygulamalarımı daha yakından takip edebilmeniz için geliştirilen bir programdır. Programı telefonunuza yüklemek için sıkıştırılmış klasördeki apk dosyasını telefonunuza yükleyerek programın kurulumunu yapabilirsiniz.

Konuşan Saat Programı

Program adından da anlaşılacağı üzere, istediğiniz zaman, saati sesli olarak size bildirir. Dilerseniz saatin zamanlayıcı, kronometre gibi özelliklerinide sesli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca boyutları sizi rahatsız etmez ve ekranda istediğiniz yerde durmasınıda sağlayabilirsiniz. Program kullanım kolaylığı olarak çok küçük boyutlarda hem indirmede zaman harcamayacaksınız, hemde bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacak. Konuşma dili Türkçe dir. Program tamamen ücretsizdir. Kullanım kısıtlaması yoktur.

Ezberim Net İngilizce Kelime Çeviri Programı ( İngilizce Sözlük )

İngilizce kelime çeviri programı Ezberim Net tarafından ücretsiz olarak hazırlanmış bir sözlük programıdır. İngilizce'den Türkçe'ye ve Türkçe'den İngilizce'ye çeviri yapabileceğiniz programda ayrıca ingilizce olarak arattığınız kelimelerin okunuşlarını da size sesli olarak söylüyor.. Program tasarım olarak mümkün olduğunca sade ancak bir o kadar da kullanışlı olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bilgisayarınızın sağ alt köşesindeki Ezberim Net resmine sağ tıkladığınızda çıkan menüden dilerseniz küçülterek daha sonra kullanabilir veya dilediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Arattığınız ingilizce kelimelerin farklı anlamlarını görebilir veya yakın kelimeleri de aynı anda bulabilirsiniz. Ezberim.Net ingilizce kelime çeviri programı ( ingilizce sözlük ) programındaki kelimeler periyodik olarak güncellenmektedir.

Ezberim Net İngilizce Kelime Ezberleme Programı

İngilizce eğitiminde öğrencilerin en çok zorlandıkları nokta yeni kelimeleri öğrenme ve bu kelimeleri akılda tutmaktır. Bu program sayesinde ingilizce kelime ezberlemeyi zevkli bir hale getirecek ve keyif alarak yeni ingilizce kelimeler öğrenebileceksiniz. Program içerisinde bulunan birbirinden eğlenceli oyunlarla kelime ezberleyebilir ve kelimelerin telaffuzunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sesli ve yazılı okuma parçaları ile kelime haznenizi daha hızlı ilerletebileceksiniz. Programda beni daha sonra çalıştır özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde sizin belirleyeceğiniz zaman dilimlerinde sizi uyararak çalışma yapmanızı sağlamaktadır. Sizde bilgisayar başında çok vakit geçirenlerdenseniz bu programı mutlaka denemelisiniz siz bile fark etmeden hızlı bir biçimde kelimeleri öğrenmiş olacaksınız. Ezberim.Net programındaki kelimeler periyodik olarak güncellenmektedir. Ancak istediğiniz zaman istediğiniz seviyede kelime çalışmak için www.ezberim.net adresinden size uygun paketi almanız.

KDoğru Tercih Media Player

İstanbul Kültür Üniversitesinin Doğru Tercih radyosunun yayınını daha kolay dinlemek ve kullanıcılara görsel bir media arayüzü sunmak amacıyla hazırlanan media player programıdır.

DDM Dictionary Sözlük Programı

DDM'in sözlük ihtiyacı duyan kullanıcılar için hazırlamış olduğu DDM Dictionary ücretsiz olarak herkezin hizmetindedir. Program kullanım kolaylığı düşünülerek, tamamen görsel algılamaya yer verilmiştir. Ekranda fazla yer kaplamaması için oldukça küçük boyutta tasarlanmıştır. Programda Türkçe'den İngilizce'ye ve İngilizce'den Türkçe'ye çeviri seçenekleri mevcuttur. Programda oldukça zengin kelime ve deyim bulunmaktadır. Ayrıca programın güncelleme özelliği sayesinde kelime haznesini arttırabilirsiniz. Programın arka planda çalışma özelliği sayesinde de program görünmez olur ve yalnızca ihtiyaç duymanız halinde kolay bir şekilde programı yeniden çalıştırabilirsiniz.

Ders Zil Programı

Dersaneler ve okullar için hazırlanmış ders giriş çıkışları ve farklı melodi seçenekleri olan zil programı

Ezan Vakit Programı

Ezan vakitlerinde ezan okuyarak vakit bildirimi yapan bir program